Çatı Paneli Fiyatları

Çatı Paneli Fiyatları

Çatı panel kaplama fiyatları proje bazında değerlendirilmektedir. Projelerinizi bizimle paylaşın ve doğru sonucu birlikte oluşturalım.

Su, ısı ve ses izolasyonu için çatılarda kullanılan boyalı sac – alüminyum – ya da pet paneller, yüksek yoğunluk ve dansite ile birlikte m2 fiyatları uygun olan tipleri bulunan malzeme çeşitlerimizden birisidir. Çatı panel kaplama işlerinde uzun yılların birikimi ile hizmet etmekteyiz.

Arası poliüretan – taşyünü – eps olarak en çok tercih edilen çatı paneli stoklarımızda hazırda bulunup anında teslim gerçekleştirebilmekteyiz.

Çatı Paneli Nedir

Montajı kolay olup çatı panel kaplama işi zahmetsiz ve kısa sürede çatı örtüsü oluşturmaktadır. Ve fiyatları ekstra maliye getirmemekte moloz tarzı atık madde bırakmadığından dolayı çatıda kaplandığı an tek parça halinde kullanımı mevcut olan portatif ve hafif bir çatı paneli ve rahatlığına sizde sahip olun !

Üst ve Alt Kaplama SAC :  0.35 – 0.40 / 0.40 – 0.40 / 0.40 – 0.50 / 0.50 – 0.50

0.50 – 0.70 / 0.70 – 0.70 / 0.70 – 1.00 / 1.00 – 1.00   gibi sac kalınlıklarında çatı panellerimiz    bulunmaktadır.

Çatı panel kaplama için uygun zemin üzerine çatı panel vidası kaplama ile bağlantısı yapılıp, üst aksesuar ile birlikte montaj işlemi tamamlanmaktadır.

RENK : RAL 9002 – 9006 – 3009 – 5010 – 6021 – 6009 (Kirli Beyaz) Standart olmakla beraber:

Bütün RAL renklerinde üretimimiz bulunmaktadır. Gri –  yeşil – kırmızı – mavi sandviç panel çeşitleri hazırda hemen teslim ! NOT : Renk seçeneği fiyatları etkilemektedir.

http://konyacati.com/3-hadveli-cati-paneli/

http://konyacati.com/3-hadveli-cati-paneli/

Eğer ses ile ilgili bir problem mevcut ise; Ses yalıtımı için kullanılan akustik sandviç panel modellerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Çatı Paneli Profilleri

Profil: Trapez ayrıntıları Tespit: yükseltilmiş ve şapkalı bağlantı elemanları tarafından oluşturulan Gizli-fix görünüm sitede kısaltıldı

Metal türü: Çelik

Renkler: Çatı paneli kaplama için ral renkleri  tercih edilir.

Uygulama: 150m minimum yarıçap ile 1.5 ° ya da daha fazla ve eğimli çatılar Eğimli çatıları

Uzunlukları: 1.8m itibaren 29m kadar

Kapak genişliği: 1000mm

Çevre değerlendirmesi: Belirli bir değerlendirme proje tabi oylanmamış Green Kılavuzu A +, olabilir

Yangın değerlendirmesi: LPCB onaylı

Hava Kaçağı: 50Pa de 3m3 / saat / m2 hava geçirmezliği kesinlik

Ürün uyumluluğu: çatı paneli Day-Lite Yakalı, çatı paneli Güvenlik çözümleri ve çatı paneli Çatı Montajlı PV Sistemi ile entegre Mühürler: her iki taraf ve site uygulanan son tur dolgu için Fabrika uygulanan anti-yoğuşma bantlar. Çatı paneli fiyatları aksesuarlar ile etkileşim göstermektedir.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,