Hakkımızda

              Uzmanlık Konusu Çatı Cephe Kaplamaları olan Düzgünler Metal Firmamız Fabrika , Endüstriyel Tesis ,AVM ,Spor Salonu , Otel , Vb. Binaların poliüretan , eps , taşyünü , camyünü yalıtımlı sandviç çatı ve cephe paneli ile kaplanması uygulamalarını Yapmaktadır.

           Fİrmamız ayrıca binaların çelik konstrüksiyon , asma tavan , duvar bölme uygulamarı , soğuk oda yapımı , buzhane yapımı , soğuk oda sistemleri ‘nin anahtar teslim uygulamalarını yapmaktadır.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Firmamız; Çelik Konstrüksiyon, Demir doğrama ve Ferforje uygulamalarında anahtar teslimi projeler üreterek sektörde  önemli bir yer edinmiştir. Kazanmış olduğu imalat tecrübesiyle pek çok konut, bahçe, iş yeri, Kapalı Pazar alanı, villa ve sitelere imalatını yaptığımız ürünler kullanılmış, müşterilerimize başarıyla hizmet verilmiş ve verilmeye de devam etmektedir.

İmalatını ve pazarlamasını yaptığımız  ürünlerimizi kısaya sayacak olursak; Pencere korkulukları, Bina, Villa, Garaj, Okul v.s. kapıları, ferforje merdiven korkulukları, balkon korkulukları, sıralı korkuluklar, bahçe, site, bina ve villa çevresine duvar tipi korkuluklar, demir doğrama ürünleri, kapalı pazar alanları çelik çatıları ve  Çelik konstrüksiyon  işlerinden oluşmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip ve ekipmana sahip olan firmamız, her zaman en iyi hizmeti sunmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile sektördeki imalatına devam eden firmamız, sizleri de müşterilerimizin arasında görmek arzusunda olduğumuzu belirtiyor, Saygılar sunuyoruz.

[supsystic-gallery id=’1′ position=’center’]