SANDVİÇ PANEL FİYATLARI

 

SANDVİÇ PANEL NEDİR ?

Sandviç panel her iki yüzü boyalı galvaniz sac veya boyalı-natürel gofrajlı alüminyum levhalar arasına muhtelif kalınlıkta ve 38-40 kg/m3 poliüretan enjekte edilerek üretilen bir sanayi ürünüdür. Sandwich panel endüstriyel yapılar için kompozit bir çatı ve cephe kaplama malzemesidir. Cephe panelleri ayrıca bölme duvar malzemesi olarakta kullanılmaktadır.

Sandviç panel fiyatları uygun yalıtım malzemesi olarak poliüretan başta olmak üzere taş yünü ve polystren gibi yalıtım malzemeleri dolgu olarak kullanılır. Sandviç Panel, ortada ısı yalıtım amaçlı dolgu malzemesi (PUR, PIR, Taşyünü) ile her iki yüzünde metal trapez levha olan çatı, cephe ve soğuk oda malzemesidir.

Sıva, boya gibi kaplamalara gerek kalmaksızın, su ve ısı yalıtımı sağlayarak, binaların dış kabuğunu estetik bir şekilde oluşturur.

Sanayi yapıları, askeri yapılar, sosyal yapılar, zirai yapılar, spor tesisleri, şantiye binaları, silolar, hipermarketler, alışveriş merkezleri, soğuk hava depoları ve hal binaları gibi taşıyıcı sistemi çelik ve prefabrike beton olan yapılarda kullanılır.

SANDVIÇ PANEL FIYATLARı, m2 birim fiyatları anlık değişmekte olup ihtiyaca ve özelliklere göre iskontolu satış yapılmaktadır.                                       

BOYALI SAC SANDVİÇ PANEL

4m’den 20m’ye kadar boyları olabilen Boyalı (Rall9001-2) gibi, 4cm’den 15 cm’e kadar Poliüretan Dolgulu (tozuma yapmayan), 0,40mm’den – 0.70 mm’e   sac  kalınlığında, 3-4-5 hadveli çatı panelleridir.Konya Çatı Cephe Kaplama ‘da aradığınız her türlü paneli bulabilirsiniz ihtiyacınıza göre sipariş aldıktan sonra fabrikaya verilen sipariş miktarına göre 1-3 hafta arasında panelleriniz adresinize teslim edilecektir.Siparişe göre renk , boy , polistiren , poliüretan , alüminyum , sac , pvc panellerimiz mevcuttur.Çatı panelleri  öncelikle  yapılması planlanan endüstriyel binanın dış görüntüsüne estetiklik kazandırmak ve aynı zamanda ısı yalıtımı elde etmek için kullanılmaktadır. Paneli bağlantı elemanlarını lamba zivana sistemiyle gizleyen gelişmiş bir cephe kaplama ürünüdür. Boya öncesi 20 mikron astarı ile RAL boya mukavemetini artırmaktadır.

Sandviç paneli Yatay ve  düşey uygulanabilirliliği  sayesinde montaj esnekliği sağlayıp ayrıca tasarımcılara güzel çözümler üretmektedir. Çatı paneli binanın dış  cephesinde estetik bir görüntü sağlamak  için çoğunlukla mikro hatveli olarak üretilirler.

Çatı paneli 40 mm ila 80 mm kalınlıkta üretilmektedir.Poliüretan dolgulu cephe panelleri galvanizli sac rulolarının rulo boyama   sistemiyle boyanmakta olup uzun 10 yıl korozyona karşı dayanıklıdır.  Poliüretan dolgulu cephe panelleri ısı iletişim katsayısı  EN 13165 göre 0,022-0,024 W/Mk dır.  Poliüretan dolgulu cephe panelleri kullanacağı işletmelere göre yüzey boyası olarak ,Polyester,PVDF,Plastisöl,PVC olarak kullanılmaktadır. Çatı Panel 1000 W Mikro poliüretan dolgulu cephe panelleri aynı zamanda Uluslar arası bir renk katalogu olan RAL renklerinde üretilmektedir. Sandviç panel fiyat ve sandviç panel fiyatları ‘nda Türkiyenin firması Konya Çatı Cephe Kaplama boyalı ve diğer ürünlerde siz müşterilerimize hizmet sunmaktadır.

 Alüminyum Sandviç Panel

 

2m’den 20m’ye değişen boylarda Alüminyum Sandviç Panel DIN standardına göre B1- Alev Yürütmez ve ayrılmaz özelliği ile ısı ve ses yalıtım malzemesi olarak bilinen EPS (Expande Polistren) dolgu malzemesinden üretilmektedir. 4 cm – 40 mm kalınlığındadır. Ülkemizde ilk üretilen Sandwich panel dir. Alüminyumun yumuşak ve esnek bir metal olması aynı zamanda korozyona dayanıklı olması bazı yatırımcıların Alümimyum Sandwich Panel tercihlerine neden olmaktadır. Metal yüzeyi gofrajlanmış olarak kullanılmaktadır. Gofrajlanmış metal Sandwich panel’in yüzeyinin çizilmesini önlediği gibi poliüretanın metale yapışmasını güçlendirip şekil verilmiş bir metal olarakta taşıma değerlerini yükseltmektedir.

3000 serisi ve H18 kondisyona sahip alüminyum rulo levhalardan Alüminyum Sandwich panel için ideal metal kalitesidir. Ülkemizde,Teknik Alüminyum, Ak Alüminyum, PMS Alüminyum, Seydişehir Alüminyum firmalarından Alüminyum Sandwich Panel için metal tedarik edilebilinir.

Taşyünü Sandwich Panel’in hammaddesi, inorganik bir hammadde olan bazalt taşının 1300°C-1400°C’de ergitilerek elyaf haline getirilmesi sonucu oluşmaktadır.

Taşyünü Sandwich Panel Avrupa da ülkemize göre oldukça eski  geçmişi olan bir endüstriyel binaların kaplama ürünüdür. Poliüretan dolgulu Sandwich Panel’in 200 dereceden sonra yanmaya başlaması yangın esnasında döşarj ettiği dumanda zehir ihtiva eden gazlar olması nedeniyle, yangın riski yüksek olan işletmelerde Taşyünü Sandwich Panel kullanılması doğru tercihtir.

Poliüretan Dolgulu Sandwich Panel

Poliüretanlı paneller yapılarda iklimsel koşullara uygun olarak ısı yalıtımı sağlayan poliüretan ısı iletlenliği en düşük olan malzemedir.  Poliüretanlı paneller, geniş aşık aralıkları ve ağır çatı yüklerine(yağmur, kar , rüzgar) karşı dirençli, çatı kaplarına en uygun çözümü sağlayan kesitte dizayn edilmiştir. Poliüretanlı paneli enine ek binili istem olarak tasarlanmış olup, kep kullanmayı gerektirmeden su izolasyonunu mükemmel sağlar. Poliüretanlı paneller endistriel tesisler, alışveriş merkezleri, ticaret merkezleri, spor kompleksleri, sağlık ve spor merkezleri gibi mekanlarda çatı ve cephe malzemesi olarak kullanılmaktadır. Siparişe göre istenilen boyutta üretim yapılabilmektedir. Yapılarda iklimsel koşullara uygun olarak ısı yalıtımı sağlayan poliüretan ısı iletkenliği en düşük olan malzemedir. Panellerin alt ve üst yüzeylerinde kullanılan alüminyum ve galvanizli saç Coil Coating teknolojisi ile boyanmaktadır. Uygulanan boya teknolojisi, panellerin dış ortam koşullarına uzun yıllar boyunca dayanıklı ve zengin renk seçeneklerine sahip olması sağlamaktadır. Panel üretiminde değişik kalınlıkta yüksek kaliteli alüminyum ve sac kullanımı ile farklı taşıyıcı sistemlere uygun malzeme seçenekleri sunulmaktadır. Montaş kolaylığı ve aksesuar seçenekleri ile poliüretanlı paneller, yapılarda alternatif çözümler sunan güvenilir çatı ve cephe kaplama ürünleridir. Poliüretanlı paneller, geniş aşık aralıkları ve ağır çatı yüklerine(yağmur, kar , rüzgar) karşı dirençli, çatı kaplarına en uygun çözümü sağlayan kesitte dizayn edilmiştir. Poliüretanlı paneli enine ek binili istem olarak tasarlanmış olup, kep kullanmayı gerektirmeden su izolasyonunu mükemmel sağlar. Kep müşteri talebine göre opsiyonel olarak üretilebilir. İstendiğinde cephe kaplaması olarak güvenle kullanılabilir. 38 – 40 dansite yoğunluğa sahiptirler.

Polistren EPS Dolgulu Sandviç Panel

 

Yanmaz özelliği ile Expande Polistren dolgu dünyada ısı ve ses yalıtımı malzemesi olarak en iyi seçimdir.Yapısı itibariyle yüksek yüksek ısı ve ses yalıtımı, hafiflik, sağlamlık gibi özellikleri bünyesinde bulundurur.A-1000 ve 3000 serisi alüminyum ve ısı iletkenlik katsayısı 0,034 kcal/m²h°c olan, suda çözülmeyen ve erimeyen özellige sahip, levha boyunca homojen yapıda, B1 sınıfında zor alevlenen ve CFC gazi içermeyen Ekspande Polistren ‘dir. Ekspande Polistiren EPS sandviç panel, petrol türevi, termoplastik bir malzemedir. Çok küçük polistiren tanecikleri su buharı ile ısıtılınca genleşir. Pentan gazı sayesinde şişmeye, bu arada birbirlerine sıkıca yapışmaya başlarlar ve içinde bulundukları kalıbın şeklini alırlar. Pentan gazı bu sürecin sonunda hava ile yer degiştirir. Küçük gözenekli taneciklerin içinde hapsolan bu hareketsiz ve kuru hava, EPS levhaların üstün ısı yalıtım özelliklerine sahip olmasını sağlar. Isı yalıtım dolguları arasında en ekonomik ve hafif olan üründür. İstanbul avrupa yakası hazır sandviç panelin adresi firmamızda polistren (EPS) çatı panelleri bulmanız mümkündür. Bayındırlık pozundaki alüminyum + eps sandviç panel tarifine uygun panelleri özel olarak üretmekteyiz.   4 cm, 6 cm, 10 cm gibi cephe, duvar ve çatı eps dolgulu polistren dolgulu panellerimiz mevcuttur. Alüminyum ve boyalı sac olarak seçenek sunmaktayız. 10 – 16 dansite yoğunluğa sahiptirler.

Taşyünü Dolgulu Sandviç Panel

Taşyünü DIN 4102 ye göre yangın sınıfı A2 (yanmaz) olan bir malzemedir. Bu sebepten dolayı taşyünü dolgulu paneller yangın riskinin yüksek olduğu yapılarda ve azami yangın dayanımı istenen binalarda güvenle kullanılan bir yapı malzemesidir. Taş yünlü panel hem iç mekanlarda bölme duvarı, hem de dış duvar olarak kullanılabilen düşey kaplama malzemesidir.Diğer komposit panellere kıyasla daha ağır olduğunda şantiyede taşınması ve işçilik kabiliyetleri göz önünde tutularak panel boyları planlanmalıdır. Çeşitli kalınlıktaki paneller için tavsiye edilen maksimum uzunluklar şunlardır: 50 mm için 6 mm. Vs…

• Metaller arası 50,60, 80, 100, 120, 150 ve 200 mm olarak 6 tip taşyünü dolgulu çatı panelimiz mevcuttur.• Taşyünü yoğunluğu yaklaşık 100 kg/m²’tür.• Taşyünü ISO EN 13162 normuna uygun olarak A1 yanmaz özelliğe sahiptir.• Yangın riskinin yüksek olduğu projelerde taş yünü paneller yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullanım sıcaklık dereceleri -50 ºC/+750 ºC

• Isı iletkenlik katsayısı 0,035 W/MK’dır.

• Ral kataloğumuzdan herhangi bir renk seçilebilir.

• Panel üretimimizde kullanılan galvaniz sac sıcak daldırma yöntemi ile galvanizlenmektedir. İsteğe bağlı olarak A3005 alaşımlı Alüminyum malzeme de kullanılmaktadır.

• Taşyünü çatı panelleri ISO 9001:2000 Kalite Güvence Sistemi çerçevesinde üretilmektedir.

• Taşyünü çatı panellerinin birleşim noktalarında yoğunlaşmayı önleyici özel sızdırmazlık bandı/fitili kullanılmaktadır.  Taşyünü sandviç panel soğuk oda paneli olarakta kullanılmaktadır.

 Sandviç Panel Aksesuarları

Bağlantı elemanları taşıyıcılığa ve su sızdırmazlığın temel taşlarndan biridir. Çatınıza panel montajı esnasında ihtiyacınız olan akıllı vidalar , trifon vida,mahya, köşe kaplama, sacsemer vs. Gibi aksesuarlarımz mevcuttur.Panel Montajı bittikten sonra köşe kaplama ve mahyalara ihtiyacınız olacaktır. Bu tür aksesuarları firmamızdan temin edebilirsiniz.Bitiş Profilleri: panelin ve trapezin monte edildiği aynı konstriksiyona monte edilince rüzgar ve su geçirmezliği sağlanır. Ayrıca yapıda yağmur deresi, yağmur iniş boruları ve genleşme derzlerine de ihtiyaç kalmaz.

Aksesuarlar: Çatı ve cephe malzemelerinin başlangıç ve bitiş yerlerinde kullanılan aksesuarlar projeye uygun olarak istenilen boy ve şekillerde üretilmektedirler. Aksesuarlar her zaman detayları çözmek için ve çatının ileri tarihlerde uçmasını engellemek için kullanılır. Çeşitli nokta detaylarında kullanılmayan aksesuarlardan dolayı çatılar riske girebilir. Bu nedenle aksesuar kullanımı önemlidir. 5.5 x 120 – 5.5 x 140 – 5.5 x 160 Panel vidaları bulunmaktadır. Sandviç panel ve alüminyum paneller için akıllı vidalarımız  ve artı olarak ral renklerinde panel semerlerimiz bulunmaktadır.   Üst ve alt mahyalar çatıların en boy ve çap’ına göre özel olarak üretilmektedir.

0.20 – 0.20 L Köşe kaplamaların özel üretimleri firmamızca yapılmaktadır. Ayrıca sandviç panel aksesuarları akıntı bitimlerinde ihtiyaç oluk ve dere üretimleri özel saclardan imal edilmektedir.

Duvar dibi, kar tutucu, harpuşta, saçak ucu, dere – oluk ve oluk üstü kaplama gibi aksesuar detaylarımız stoklarımızda mevcuttur. Özel boy ve en ölçülerinde üretimimiz bulunmaktadır.

   Sandviç Panel Montaj Aşaması

Mevcut yapılmış ya da yeni yaptırdığınız fabrika,depo vb. gibi binaların çatılarının kaplanması aşamasında firma yetkililerince çatı ölçüleri alınarak,  sandviç panel fabrikasına siparişi verilir. Fabrikadan gelen sandviç panel levhalar uzman ekibimiz tarafından profesyonelce montaj yapılır. Sandviç panel fiyatları ‘nda uygun fiyat garantisi vermekteyiz.Poliüretan Sandviç Panel ve Polistren Sandviç Panel çeşitlerimiz vardır. Çelik çatı , prefabrik çatı , metal çatı ,ahşap çatı ve diğer tip çatılar için çok uygun olan sandviç panel her türlü yapıda rahatlıkla kullanabilir. Ayrıca Sandwich panel çatı’ların tamirlerininde gerçekleştirmekteyiz. Firmamızdan günün her saatinde sandviç panel fiyatları ve sandviç panel fiyat alabilirsiniz. Projelendirdiğiniz çatı detaylarına özel sandviç panel montaj fiyatları verebilmekteyiz.

 Sandviç Panel Metal ve Dolgu Malzemesi Kalınlıkları

 

Poliüretanlı paneller yapılarda iklimsel koşullara uygun olarak ısı yalıtımı sağlayan poliüretan ısı iletlenliği en düşük olan malzemedir.  Poliüretanlı paneller, geniş aşık aralıkları ve ağır çatı yüklerine(yağmur, kar , rüzgar) karşı dirençli, çatı kaplarına en uygun çözümü sağlayan kesitte dizayn edilmiştir. Poliüretanlı paneli enine ek binili istem olarak tasarlanmış olup, kep kullanmayı gerektirmeden su izolasyonunu mükemmel sağlar. Poliüretanlı paneller endistriel tesisler, alışveriş merkezleri, ticaret merkezleri, spor kompleksleri, sağlık ve spor merkezleri gibi mekanlarda çatı ve cephe malzemesi olarak kullanılmaktadır. Siparişe göre istenilen boyutta üretim yapılabilmektedir. Yapılarda iklimsel koşullara uygun olarak ısı yalıtımı sağlayan poliüretan ısı iletkenliği en düşük olan malzemedir. Panellerin alt ve üst yüzeylerinde kullanılan alüminyum ve galvanizli saç Coil Coating teknolojisi ile boyanmaktadır. Uygulanan boya teknolojisi, panellerin dış ortam koşullarına uzun yıllar boyunca dayanıklı ve zengin renk seçeneklerine sahip olması sağlamaktadır. Panel üretiminde değişik kalınlıkta yüksek kaliteli alüminyum ve sac kullanımı ile farklı taşıyıcı sistemlere uygun malzeme seçenekleri sunulmaktadır. Montaş kolaylığı ve aksesuar seçenekleri ile poliüretanlı paneller, yapılarda alternatif çözümler sunan güvenilir çatı ve cephe kaplama ürünleridir. Poliüretanlı paneller, geniş aşık aralıkları ve ağır çatı yüklerine(yağmur, kar , rüzgar) karşı dirençli, çatı kaplarına en uygun çözümü sağlayan kesitte dizayn edilmiştir. Poliüretanlı paneli enine ek binili istem olarak tasarlanmış olup, kep kullanmayı gerektirmeden su izolasyonunu mükemmel sağlar. Kep müşteri talebine göre opsiyonel olarak üretilebilir. İstendiğinde cephe kaplaması olarak güvenle kullanılabilir. 38 – 40 dansite yoğunluğa sahiptirler.

Sandviç panellerimizin arası ve metal aksamı; malzememizin kullanılacağı yapı göre değişik kalınlıklarda ve malzemelerde üretilmektedir. Poliüretan, polistren, taşyünü gibi su-ısı-ses ve yangın yalıtımı sağlayan malzemelerle zenginleştirilen panellerimiz siz müşterilerimizin yapılarında kullanılacak doğru malzeme seçiminde yardımcı olacağından eminiz. Firmamızda ; arası 4 cm, 5 cm, 6 cm’den 15 cm’e kadar tüm dolgu çeşitleri özel olarak üretilmektedir.

Sandviç Panel Çatı Satış ve Montaj Yaptığımız Şehirler

Sandviç panel ve sandviç panel fiyat ve fiyatları – montaj uygulamaları yaptığımız şehirler = Adana | Adıyaman | Afyonkarahisar | Ağrı | Amasya | Ankara | Antalya | Artvin | Aydın | Balıkesir | Bilecik | Bingöl | Bitlis | Bolu | Burdur | Bursa | Çanakkale | Çankırı | Çorum | Denizli | Diyarbakır | Edirne | Elazığ | Erzincan | Erzurum | Eskişehir | Gaziantep | Giresun | Gümüşhane | Hakkari | Hatay | Isparta | Mersin | İstanbul | İzmir | Kars | Kastamonu | Kayseri | Kırklareli | Kırşehir | Kocaeli | Konya | Kütahya | Malatya | Manisa | Kahramanmaraş | Mardin | Muğla | Muş | Nevşehir | Niğde | Ordu | Rize | Sakarya | Samsun | Siirt | Sinop | Sivas | Tekirdağ | Tokat | Trabzon | Tunceli | Şanlıurfa | Uşak | Van | Yozgat | Zonguldak | Aksaray | Bayburt | Karaman |Kırıkkale | Batman | Şırnak | Bartın | Ardahan | Iğdır | Yalova | Karabük | Kilis | Osmaniye | Düzce | sandviç panel fiyat listesi – çatı, cephe ve taşyünü, poliüretan, polistren.

  Camyünü Sandviç Panel

Taşyünü ve Camyünü izoleli Gizli Vidalı cephe panellerinin form özelliği olarak vidalar dışarıdan gözükmemektedir. Paneller yatay ve düşey döşemeye uygun olup projede istenilen estetik görünüm sağlanabilmektedir.Taşyünü ve camyünü izoleli çatı ve cephe kaplama panellerinde kullanılan izolasyon malzemeleri (taşyünü+camyünü) otomatik olarak dilimlenerek, panel içine elyaf yönü dik olarak yerleştirilir. Böylece panelin mukavemeti artırılmış olur. Dilimlenen ve çevrilen her levha panelde kırılmayı engelleyecek şekilde şaşırtmalı yerleştirilir. Devlet ihalelerinde kullanılan teknik şartnamelerde belirtilen özelliklerde sandviç panel stoklarımız bulunmaktadır. Taşyünü ve camyünü dolgulu paneller kesintisiz panel üretim hattında üretilmektedir.  Camyünü dolgulu sandviç paneller 50 mm’den 200 mm’e kadar üretimi yapılmaktadır. Sac kalınlıkları istenilen ölçülerde sipariş verilebilir. İstanbulda kullanılan sandviç paneller genellikle 4 ve 5 cm poliüretan panellerdir. Camyünü ve taşyünü sandviç paneller doğu ve iç anadoludaki illerimiz için idealdir.

Sandviç Panel Çatı Kaplama

Sandviç panel çatı kaplama fiyatları ile ilgili bütün soru ve görüşlerinizi firmamız ile paylaşıp fikir sahibi olabilirsiniz. Sandviç panel satın aldım ama işçiliğini ve montajını kime yaptıacağım diye düşünmeyin firmamız ÇATI TEKNİK her türlü yardımı size sunacaktır.  Sandviç panel çatı ve cephe için, yüksek mukavemet, sertlik ve, aynı zamanda, bunların çok düşük bir ağırlık ile karakterize edilir.Karmaşık ısmarlama paneller dahil olmak üzere gümrük parçaları üretmektedir. Biz, iyi donanımlı işyerlerini ve eğitimli çalışanı var olan ve biz en kaliteli ve istikrarlı sonuçlar üreten garantili bir firmayız. Gümrük yapılar, yüksek boyut ve üreme hassasiyet ve şeklini ve yedek parçaları kolayca Değişebilir yapar boyut kararlılığını kısa zamanda üretmeyi başardık. Biz boyutları, hücre boyutları ya da ihtiyaç olarak plakalar halinde paneller sunabiliyoruz. Biz, kenar ile (örneğin parçacıkları için) iç uçlar ile karmaşık şekilleri ile panellerin üretimi ile uzun süreli deneyimleri sunmaktayız. Boyalı galvaniz saclı, alüminyum ve kompozit sandviç paneller üretmekte ve montaj işlerini gerçekleştirmekteyiz.

Sandviç Panel Yeni Ürünler

Sandviç panel’de yeni sac + alüminyumüstelik ikisi bir arada !

Tavuk ve mantar çiftlikleri için geliştirilen yeni özel alaşımlı alüminyum sandviç panel kaplama malzesi ,çatılarda alttan korozyon oluşumu sağlanaya alanlarda ve yapılar için özel olarak tasarlanmıştır.

Gıda yönetmeliğine uygun sandviç panel malzememiz ile artık içiniz rahat olacak.

Fiyatları ekonomik olan yeni sandviç panelsisitemleri için firmamızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

Yeni sistem sandviç panel için ;

  • Mahya
  • Vida (Beton Trifon  ve yüksek hadveli sandviç paneller için akıllı vidalar)
  • Oluk
  • Alt Mahya
  • Sandviç Panel Kepleri
  • Sandviç Panel Süngerleri
  • Sandviç Panel Köpük Kesici gibi yeni nesil ürünler bulunmaktadır.

 Renk seçenekleri olarak şu anda hazır olarak RAL 3009 Kırmızı sandviç panel stoklarımızda hazır olarak bulunmaktadır. Gizli vidalı RAL 5010 cephe panellerimiz depomuzda hazır bulunmaktadır. ( 2,200 m2 Hazır Malzeme) sandviç panel uyumlu çatı çıkış kapaklarımız geldi.

0,50 mm kalınlığında damlalık aksesuarımız hazır stoklarımıza geldi !

Ayrıca 5 hadveli sandviç panel mahyası (üst) geldi.

30 cm rockwool taşyünü dolgulu sandviç panel üretim hattımız faaliyete başladı.

SANDVİÇ PANEL NEDİR ?

 

BOYALI SAC SANDVİÇ PANEL

 

 Alüminyum Sandviç Panel

 

Poliüretan Dolgulu Sandwich Panel

 

Polistren EPS Dolgulu Sandviç Panel

 

Taşyünü Dolgulu Sandviç Panel

 

Sandviç Panel Aksesuarları

 

Sandviç Panel Montaj Aşaması

 

Sandviç Panel Metal ve Dolgu Malzemesi Kalınlıkları

 

Sandviç Panel Çatı Satış ve Montaj Yaptığımız Şehirler

 

Camyünü Sandviç Panel

 

Sandviç Panel Çatı Kaplama

 

Sandviç Panel Yeni Ürünler